feedback-logo

ODEĆA I AKSESOARI

ODEĆA I AKSESOARI

Aksesoari

Bluze

Duksevi

Džemperi

Farmerke

Haljine

Jakne

Kardigani

Košulje

Majice

Pantalone

Sakoi

Šortcevi

Suknje

Trenerke

Novo

ODEĆA I AKSESOARI

Aksesoari

Bluze

Duksevi

Džemperi

Farmerke

Haljine

Jakne

Kardigani

Košulje

Majice

Pantalone

Sakoi

Šortcevi

Suknje

Trenerke

Novo

Kontakt

PODACI O FIRMI

Sed gravida diam leo enim orci, volutpat tempus rutrum ut. Ut sagittis, cras porttitor vestibulum tortor massa justo. Pellentesque elementum, in lectus eu fringilla eu ultrices cursus. Vulputate in fames dui pulvinar aliquet.

Nec molestie enim sagittis in tempor scelerisque. Vel donec vel lobortis nec elit cum arcu. Dictum integer lacus, ut nulla at sit ullamcorper viverra.Aliquet venenatis purus felis nec. In eleifend duis eget orci parturient phasellus gravida amet. Lectus urna lectus ac urna, neque fermentum.

Prodavnice

Feedback Užice

Tc Nest, Miloša Obrenovića br.2,
Email: uzice1@feedback.rs
Tel: 0652893303

Feedback Loznica

Jovana Cvijića br.12,
Email: loznica@feedback.rs
Tel: 0652893308

Feedback Kraljevo

Miloša Velikog br.38,
Email: kraljevo@feedback.rs
Tel: 0652893316

Feedback Inđija

Tc Big Outlet,Vojvode Putnika bb,
Email: indjija.outlet@feedback.rs
Tel: 0652893323

Feedback Niš

Tc Stop Shop,Bulevar Medijana br.21,
Email: nis.stopshop@feedback.rs
Tel: 0652894237

Feedback Kragujevac

Tc Big,Bul.Kraljice Marije br.56,
Email: kragujevac.plaza@feedback.rs Tel: 0652893312

Feedback Zemun

Tc Zemun Park,Autoput za Novi Sad br.124-126
Email: zemun.park@feedback.rs
Tel: 0652894234

Feedback Vranje

Tc Zona,Pariske komune br.20
Email: vranje.zona@feedback.rs
Tel: 0646584590

Feedback Valjevo

Tc Stop Shop, Uzun Mirkova br.2
Email: valjevo.stopshop@feedback.rs Tel: 0646584592

Feedback Novi Sad

Tc Big, Sentandrejski put br.11
Email: novisad.big@feedback.rs
Tel: 0652893302

Feedback Zvezdara

Tc Aviv, Živka Davidovića br.86,
Email: zvezdara.aviv@feedback.rs
Tel: 0652894236

Feedback Prijepolje

Vladimira Perića Valtera br.159,
Email: prijepolje@feedback.rs Tel: 0646584591

Haljine

Donji deo

Duksevi

Gornji deo

Bluza

Jakna

Majica

Prsluk

Šorts

Suknja

Donji deo

Gornji deo

Jakna

Košulja

Majica

Pantalone

Prsluk

Sako